فقط یک شوخی بود همین

این توضیح خانم ثابتی نویسنده وبلاگ چند خط برای خواندن است. شما اگر با مراجعه به وبلاگ رستاخیز خیال آقای رحمان طلب به طنز بودن لینک خانم ثابتی پی بردید، به من هم اطلاع دهید تا به جرم حماقت و خنگی این وبلاگ را تعطیل کنم


خدای من !!!!!!!!!!
جناب آقای خاکستری ، من نویسنده ی وبلاگ چند خط برای خواندن بهیجوجه
پردیس ثابتی نیستم. کامنت من در وبلاگ آقای رحمان طلب سرتاسر طنز بود.
ببخشید این شبهه در ذهنتان ایجاد شد. من فکر کردم طوری نوشته ام که معلوم شود قصد من برخورد کمیک با نوشته ی آقای رحمان طلب است.
خواهش می کنم در اسرع وقت در پست تان این  قضیه را اصلاح کنید. من خودم هستم خانم ثابتی. و بهیج وجه حتی نمی خواهم برای یک ثانیه جای کسی دیگر باشم. حتی یک نابغه.
حتما می دانید اطلاعات توی اینترنت مثل قارچ منتشر می شود. پس لطفا جهت اصلاح تعجیل کنید.
بی نهایت سپاسگزارم


لابد من هم باید عذرخواهی کنم پس

عذرخواهی میکنم

با وجود این اتفاق من برای شخصیت متفکری که از پشت نوشته های خانم ثابتی می شناسم، احترام زیادی قائلم. همچنان

/ 2 نظر / 4 بازدید
لیلا

باريد صداي تو و گل کرد ترنم انبوه و درخشنده چنان خوشه ي انجم تعبير زميني هم اگر خواسته باشي چون خوشه ي انجم نه که چون خوشه ي گندم عشق از دل ترديد بر آمد به تجلا چون دست تيقن ز گريبان توهم خورشيد شدي سر زدي از خويش که من باز روشن شوم از ظلمت و پيدا شوم از گم آرامش مرداب به دريا نبرازد زين بيشترم دم بده آري به تلاطم شوقي که سخن با تو بگويم ،‌ گذرم داد موساي کليمانه ز لکنت به تکلم بسم الهت اي دوست بر آن غنچه که خنداند صد باغ گل از من به يکي نيمه تبسم شعر آمد و باريد به همراه صدايت الهام به شکل غزلي يافت تجسم دادم بده اي يار ! از آن پيش که شعرم با پيرهن کاغذي ايد به تظلم حسين منزوي

خانم ثابتی

ممنون آقای خاکستری. ببخشید که باعث درد سر شدم. اما در باب طنز بودن و یا نبودن کامنت من، فکر نمی کنید ادعای یک زن در ایران برای کاندیداتوری ریاست جهموری با شرایط و قوانین موجود ، يك قهقهه ي بزرگ تاريخي است. مگر اينكه شما در مملكت من نباشيد كه هستيد. بگذريم. در هر حال خوشحالم كه بواسطه ي اين سوئ تفاهم، وبلاگ شما را پيدا كردم و خواننده اش شدم. ضمنا با اقرار شما من مطمئن شدم اين مصيبت است كه در هيچ صورتي قادر نيستم مخاطبم را بخندانم.